Jaworzynka Nad Jeziorem - Ostaszewo
W tych niepewnych czasach wyjazd i zaplanowanie udanego wypoczynku to nie lada wyzwanie. Domy wakacyjne, domki letniskowe i całoroczne to dobre rozwiązanie zarówno dla rodzin z dziećmi, czy też grupy znajomych chcących spędzić wspólnie wczasy. Sprawdź ofertę noclegów w całej Polsce i zdecyduj dokąd pojechać - nad morze, w polskie góry lub mazury? Tysiące ofert w jednym miejscu, noclegi w atrakcyjnych cenach i rezerwacje online. Obiekty w ustronnym miejscu, z licznymi atrakcjami, parkingiem.
Jaworzynka Nad Jezioremdomki letniskowe i całoroczne
Ostaszewo
Parking
Rozmawiamy
RU
Ostaszewo
Parking
Rozmawiamy
RU
Obiekt Jaworzynka Nad Jeziorem usytuowany jest w Ostaszewie. Jest on oddalony o 35 km od Ostródy. Domek obejmuje 3 oddzielne sypialnie, 3 łazienki oraz salon. Goście podczas pobytu w domku mogą korzystać z tarasu.
W naszej ofercie m.in.: ogród, sprzęt do grillowania, parking na miejscu, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, Płatności bezgotówkowe są możliwe, piesze wycieczki, parking, taras, taras słoneczny, pokoje rodzinne, całkowity zakaz palenia, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, wędkowanie, pokoje dla niepalących, Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie, bezpłatny parking, kajakarstwo, ogrzewanie, jazda konna, prywatny parking.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.Dostępne pokoje:
Domek 6 osobowy (1 duże łóżko podwójne, 1 łóżko podwójne, 1 bardzo duże łóżko podwójne - 120 mkw);
Domek 4 osobowy (1 łóżko podwójne, 2 rozkładane sofy - 60 mkw).

